תמונה של לוגו פרסום באינסטגרם

בניית אתרים לרואי חשבון

בניית אתרים לרואי חשבון​

שוסיאל אקספרס

פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה ה-16, כאשר הדפסה לא ידועה לקחה מגש של דפוס ועירבלה אותו כדי ליצור סוג של ספר דגימה. ספר זה שרד לא רק חמש מאות שנים אלא גם את הקפיצה לתוך ההדפסה האלקטרונית, ונותר כמו שהוא ביסודו. ספר זה הפך פופולרי יותר בשנות ה-60 עם ההוצאה לאור של גליון פונטי המכיל פסקאות של Lorem Ipsum. ועוד יותר לאחרונה עם פרסום תוכנות המחשב האישי כגון Aldus page maker שמכיל גרסאות של Lorem Ipsum.פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה ה-16, כאשר הדפסה לא ידועה לקחה מגש של דפוס ועירבלה אותו כדי ליצור סוג של ספר דגימה. ספר זה שרד לא רק חמש מאות שנים אלא גם את הקפיצה לתוך ההדפסה האלקטרונית, ונותר כמו שהוא ביסודו. ספר זה הפך פופולרי יותר. בשנות ה-60 עם ההוצאה לאור של גליון. פונטי המכיל פסקאות של Lorem Ipsum. ועוד יותר לאחרונה עם פרסום תוכנות המחשב האישי כגון Aldus page maker שמכיל גרסאות של Lorem Ipsum.

קידום בפייסבוק

פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה.

תמונה של פרסום בטיק טוק

קידום בפייסבוק

פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה.

קידום בפייסבוק

פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה.

קידום בפייסבוק

פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה.

לפרטים נוספים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

הניסיון שלנו

0
אתרי עורכי דין שבנינו
0
ניסיון
0
לקוחות מרוצים

לקוחות מספרים

אהרון אדלשטיין

תמונה של ממליץ אהרון אדלשטיין
5/5

אני המון שנים עוסק בתחום ויש לי המון לקוחות אחד הלקוחות הכי גדולים שלי שאל האם יש לי אתר אינטרנט? התשובה שלי הייתה לא! והוא נדהם הוא המליץ לי לבנות אתר דרך חברת CPAEXPRESS והם עשו עבודה מדהימה! 

 

 

ממליץ בחום לכל מי שרוצה אתר איכותי ומקצועי.

Tehila Levy

תמונה של ממליצה מקומית תהילה לוי
5/5

אחרי המון שנים שעבדתי בתור רואת חשבון, החלטתי לפתוח עסק וידעתי שאני צריכה אתר אינטרנט. חיפשתי המלצות על חברה שמתמחה בבניית אתרים לרואי חשבון. 

הגעתי לאתר של CPAEXPRESS התרשמתי מאוד ויצרתי איתם קשר, אני חייבת לציין שהשירות היה מדהים ומעל לכל המצופה. האתר שיצרנו ביחד עובד וניב לי תוצאות ולידים על בסיסי יומי. תודה רבה! 

Yoram Orbach

תמונה של יורם אורבך ממליץ
5/5

הגעתי לחברת CPAEXPRESS מיואש אחרי אין ספור ניסיות לקדם את האתר ולהביא לידים איכותיים. איך שהגעתי למשרדים של CPAEXPRESS הרגשתי שהגעתי למקום הנכון! השירות שלהם היה פשוט מעולה! ואנחנו עד היום עובדים ביחד ומצליחים להביא תוצאות על בסיס חודשי.

 

אני מאוד מרוצה וממליץ בחום!

לפרטים נוספים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

כל מה שצריך לדעת לפני בניית אתר

 לפני שנסביר מה בדיוק צריך להיות באתר כזה, אנחנו רוצים לעזור לכם להתגבר על שני מכשולים קטנים. המכשול הראשון הוא הטענה שגולשים לא מחפשים רואים חשבון באינטרנט. זה לא נכון, כיום אנשים משתמשים באינטרנט בשביל למצוא כל דבר, אפילו אם הם מקבלים המלצות מחברים וקרובי משפחה, הם עדיין משתמשים באינטרנט בשביל לאמת את המידע ולקרוא עוד אודות בעל המקצוע, הדרך הטובה לעזור להם לעשות כך היא באמצעות אתר אינטרנט, לכן אתם צריכים בניית אתרים לרואי חשבון. 

מכשול שני הוא, כל מה שקשור לניהול האתר. ברור לנו שזה לוקח זמן ודורש משאבים. ובכן, אחרי שסיימתם עם התהליך של בניית אתרים לרואי חשבון אתם יכולים להשאיר את זה בידיי חברה חיצונית שתנהל עבורכם את האתר, זה יחסוך לכם זמן גם אם זה יעלה לכם יותר. זה משתלם.

אפשר לחלק את האתר ל-5 חלקים:

מציג מידע אודות המשרד – מי חבר בו, מה תחום ההתמחות שלו, ניסיון, השכלה וכדומה.

    • בניית אתרים לרואי חשבון  יכילו מידע מקצועי אודות התחום – מידע שיעמוד לרשות הגולשים ויאפשר להם ללמוד קצת אודות נושאים מסוימים בתחום של ראיית חשבון. המידע יעזור לגולשים ללמוד טוב יותר את התחום, יעזור להם להגיע מוכנים לפגישה איתכם וגם יעזור לקדם את האתר שלכם.

    • מידע אודות התקשרות עם המשרד – טלפון, מייל, צור קשר, כתובת, כל פרט שיעזור לגולש ליצור איתכם קשר באופן מיידי.
    • סרטונים – כיום הרבה מאוד אתרים מפרסמים סרטונים מתוך כוונה לתת לגולשים אפשרות ליהנות מהסברים שאינם טקסטואליים אלא הסברים חזותיים, משהו שהוא הרבה יותר נעים ומעניין.
    • פורום – הרעיון שיהיה מקום אחד בו תוכלו לענות לגולשים על שאלות מנושאים שונים, הפורום יכול להיות פתוח כל השבוע ואתם תוכלו להחליט מתי לענות לגולשים שלכם.

רוצים להתחיל תהליך של בניית אתרים לרואי חשבון שישמש עבורכם בסיס עסקי מפואר ויקנה לכם לקוחות מכל רחבי הארץ? צרו איתנו קשר עוד היום

1
היי, איך אפשר לעזור?
התחל שיחה
שלום איך נוכל לעזור?
Skip to content